Mergata News
Vip/Kultura

Agnesa Vuthajn nuk e keni parë asnjëherë kështu, befason me stilin e ri të flokëve

agnesa-vuthajn-nuk-e-keni-pare-asnjehere-keshtu,-befason-me-stilin-e-ri-te-flokeve

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive.

Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku.

Fjala është për ‘miss-in’ nga Istogu, Agnesa Vuthaj, e cila tashmë numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, së fundmi ka mahnitur në fotosesionin e ri.

Ajo vjen me një stil tërësisht ndryshe të flokëve e me veshje po ashtu të veçantë nga koleksioni i ri i kreatorit Festim Isufi.

Kjo ka bërë që të merr reagime të shumta në rrjetet sociale, duke e komplimentuar dhe përgëzuar për ndryshimet e njëpasnjëshme që sjell.

Sidoqoftë, Agnesa po vazhdon të ruaj sharmin dhe elegancën e saj që nga fillimi i karrierës.

Pavarësisht kësaj, Vuthaj është shumë e angazhuar në fushën e saj me projekte të ndryshme.

TË NGJAJSHME

Në familjen e Merita e Nysret Muqiqit sot ka fest

mergata.eu

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

mergata.eu

Fifi nuk ndalet me poza pas dobësimit, lë ‘pa mend’ në foton e fundit

mergata.eu