Mergata News
Vip/Kultura

Agnesa Vuthaj prezanton nënën e saj, kaq e bukur duket

agnesa-vuthaj-prezanton-nenen-e-saj,-kaq-e-bukur-duket

Njihuni me nënën e ish missit Agnesa Vuthajt.

Është fituese e konkurseve të bukurisë Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004.

Flasim për bukuroshen nga Istogu, Agnesa Vuthajn, shkruan Kosovarja.

Agnesa po ashtu është një biznismene, kryesisht themeluese e Agnesa Vuthaj Fashion si dhe Agnesa Vuthaj Association.
Në vitin 2011 ajo po ashtu u bë fituese e Dancing ëith the stars Albanian duke treguar afëtsitë edhe në vallëzim.

Duke parë gjithë këtë karrierë të begatshme padyshim që meritat për mbështetjene vazhdueshem i merr familja e saj.

E sot tek sa nëna e saj feston ditëlindjen, Agnesa sjellë një imazh të bukur e duke e uruar ëmbëlsisht.

“Gëzuar ditëlindjen mama jeme. Të dua shumë!” ka shkruar Vuthaj.

TË NGJAJSHME

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

mergata.eu

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

mergata.eu

Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

mergata.eu