fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Agnesa me urimin më të veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

agnesa-me-urimin-me-te-vecante-per-ditelindjen-e-nenes-se-saj

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me nënën e saj.

E me këtë imazh, Agnesa ka uruar nënën e saj për ditëlindje./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mozziku e Loredana e veshin vajzën me veshje kombëtare, kaq e ëmbël po duket ajo

mergata.eu

Më në fund Fifi në lidhje me personazhin e shumëpërfolur, e konfirmon vet këngëtarja

mergata.eu

Mbi 30 pilotë nga Zvicra, Shqipëria dhe Çekia, në ‘Albanian Coast Trip’

mergata.eu