Mergata News
Vip/Kultura

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

agnesa-grimohet-lehte,-me-pamjen-e-fundit-le-nen-‘hije’-te-gjitha-modelet

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e grimuar lehtë.

Ndonëse me grim natyral, Agesa po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

“Bëm mama, të të ngjaj”, vajza e Gëzimes kopje e nënës

mergata.eu

E bukur dhe me shumë stil, Marina ‘mahniti’ të gjithë me paraqitjen e fundit

mergata.eu

Aferdita sfidon vajzën e saj, vishet me fustan provokues

mergata.eu