fbpx
Mergata News
Lajme

Agim Bahtiri zbulon marrëveshjen për ndarjen e Mitrovicës. Ja kush e ndau!

Kryetar i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, ishte mysafir në emisionin ‘Kojshia Show’.

Nga minuta 11:30 të emisionit Bahtiri, zbulon skenarin dhe rrëfen për ndarjen e Mitrovicës.

TË NGJAJSHME

Përgjatë muajit shtator, Brezovica me ajrin më të ndotur

mergata.eu

Besoni ose jo, sot priten reshjet e para të borës në Kosovë

mergata.eu

Ndizet ‘alarmi’ nga kjo ditë i ftohti ekstrem kaplon Kosovën, Mësojeni

mergata.eu