Mergata News
Vip/Kultura

Afrona ka dalë sonte, i menjëhershëm reagimi i Bleros

afrona-ka-dale-sonte,-i-menjehershem-reagimi-i-bleros

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afronën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se ka dalë në mbrëmje.

E kjo si duket i ka pëlqyer shumë bashkëshortit të saj i cili nuk ka hezituar ta pëlqejë foton e Afronës./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Shumë vite më parë, nuk do ta besoni si dukej Andrra Destani

mergata.eu

Shtatzania nuk po e pengon Leartën që të punoj pa ndal, ky është aktiviteti i saj i radhës

mergata.eu

Burrit të saj nuk do t’i pëlqejë ky gjest i Adelina Tahirit

mergata.eu