Mergata News
Vip/Kultura

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

aferdita-dhe-vajza-e-saj-rregullohen-si-nuse,-kaq-bukur-po-duken-nene-e-bije

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive me këngë e projekte të reja.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzën dhe djalin, të gjithë po duken tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ishte në gjendje të rëndë, mësohet se si është tani gjendja shëndetësore e Lules

mergata.eu

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

mergata.eu

Një burrë romantik si Gold Ag, shikoni si e surprizon gruan e tij

mergata.eu