Mergata News
Jetë

Adriana rrëfen si asnjëherë më parë si u nda me burrin

Adriana Matoshi flet për divorcin.
Aktorja Adriana Matoshi ka folur për ndarjen nga burri, baba i fëmijëve të saj.
“Periudhën sa kam qenë e martuar, jom kanë e lumtur”, thotë Matoshi.
Ajo ka treguar se e ka përjetuar rëndë këtë ndarje.

“Kam pasur një moment kur gjithçka u thy, shpirtërisht, emocionalisht, fizikisht shumë rëndë. Është periudhë që ka lënë varrë në shpirtin tim. I kam pasur vetëm dy mundësi, me shkatërru vetën apo me ecë përpara. Kam zgjedh me ecë përpara për hir të fëmijëve të mi pasi ata janë qenia më e pafajshme në botë”, tha ajo në emisionin “Tètè A Tètè me Adelinën” në Kanal10. Ja dhe pamet shty pni nrel amat e poshtme dhe shiqoni pamet.

TË NGJAJSHME

Alarmi: Gjashtë deri 12 javët e ardhshme më të errëtat që nga fillimi i pandemisë

mergata.eu

Shtatë shenjat që tregojnë se mund ta keni kaluar Covid-19

mergata.eu

Ndërrimi i orës për këtë vit, ky është vendimi i fundit

mergata.eu