Mergata News
Vip/Kultura

Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

adelina-tregon-qe-ka-shume-shije,-merr-gjithe-vemendjen-me-kombinimin-e-fundit

Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo po merret me prezantim si drejtuese e një emisionit që quajtur “Tetë-a-Tetê”.

Adelina ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ajo ka pozuar e veshur në ngjyrë kafe me një palë doreza të po të njëjtës ngjyrë, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për pamjen e saj.

Adelina ka tash e sa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, duke e vënë si target të sajin sivjet moderimin.

TË NGJAJSHME

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

mergata.eu

I dashuri turk kështu mburret me sukseset e Gentës

mergata.eu

Roberti ‘ngacmon’ Norën, cili do të jetë reagimi i saj?

mergata.eu