Mergata News
Vip/Kultura

Adelina me dedikim emocionues për motrën

adelina-me-dedikim-emocionues-per-motren

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, përmes një postimi ka treguar se ka dalë për darë me motrën.

E në këtë imazh, Adelina ka bërë një dedikim emocionues për motrën./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Zeshkanet apo biondet, Behgjet Pacolli tregon se cilat i pëlqejnë më shumë

mergata.eu

Kjo është e fejuara e Bertan Asllanit

mergata.eu

Dalin pamjet, nuk do ta besoni se ku punonte Elita Rudi para se të bëhej e famshme

mergata.eu