fbpx
Mergata News
Lajme

Adelina Ismajli: Po nuk të ngopi mirë burri në shtrat si duhet ska çka t’vyn shko te tjetri

Padyshim qe per shume njerez ne Kosov dhe Shqiperi Adelina Ismajli ngelet ikona e pathyeshme e viteve 90 ku u zgjedh si miss , e pastaj nuk ndaloi rrugen e artit por vahzdoi me muzike ku gjithashtu they shume tabu si me veshje te shkurtera dhe video duke ek spozuar trupin e saj te nxe, hte.

Mirepo edhe kesaj here ajo e ftuar ne Top Channel tregon per jeten e saj profesionale.

adelina-tregon-qe-ka-shume-shije,-merr-gjithe-vemendjen-me-kombinimin-e-fundit

TË NGJAJSHME

Gani Geci “befason“ me këtë deklaratë për Vjosen, Ja çfarë “selami“ i con

mergata.eu

Kjo ëdhtë goditja e fundit për mos liberalizimin e vizave

mergata.eu

30 mijë punëtorë u larguan nga puna për shkak të pandemisë

mergata.eu