Mergata News
Vip/Kultura

Adelina e publikon një foto pa pikë grimi, por kujdeset që ta mbuloj fytyrën

adelina-e-publikon-nje-foto-pa-pike-grimi,-por-kujdeset-qe-ta-mbuloj-fytyren

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Se fundmi Adelina është kritikuar për postimin e fotove pa makijazh.

Pavarësisht kësaj, këngëtarja sot ka publikuar edhe një foto pa grim, por ajo është kujdesur që ta mbuloj fytyrën me flokët e saj.

Pse e ka bërë një veprim të tillë, e di vetëm Adelina.

Kujtojmë që Adelina Tahiri është e martuar dhe ka një djalë me milionerin maqedonas.

Edhe lidhja e saj me 50 vjeçarin ishte komentuar shumë, mirëpo ajo ka vazhduar ta shijoj çdo moment të saj pa u marrë me komentet e njerëzve. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Qëndresa e Labi bëhen gati për të dal, zonja mori vëmendjen me veshjen e saj

mergata.eu

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

mergata.eu

Naseri në burg, vjen një paralajmërim i papritur nga gruaja e tij Aida Doçi

mergata.eu