fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

adea-pula-vishet-ngushte,-ekspozon-me-shumi-se-c’duhet

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur shumë provokuese.

Me bluzë të ngushtë e të hapur, Adea rrezikon të zbulojë gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Pas reagimeve të shumta, Adriana ‘ndahet’ nga i dashuri, afrikani 21 vjeҫar largohet nga Kosova

mergata.eu

Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

mergata.eu

Majlinda po i shijon pushimet, por kush po e shoqëron atë?

mergata.eu