fbpx
Mergata News
Lajme

A ju kujtohet Miranda Hashani? Nuk e keni parë kaq shumë vite , Ja ku gjindet dhe sa bukur duket

Këngëtarja e njohur shqiptare Miranda Hashani ka filluar të merret me muzikë qysh në moshën 5 vjeçare.Që atëherë ka zbuluar talentin e saj, duke hyrë fuqishëm në tregun muzikor, për të cilin krijojë hite të mëdha e të pashlyeshme, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është 47 vjeçare, ajo vazhdon ta mbajë veten në top formë, ku lirshëm mund të themi se me këtë pamje që e posedon i lë nën hije edhe vajzat e reja.

Së fundmi ajo ndau një imazh duke pozuar ulur me një fustan të shkurtër në të cilin tregojë hiret trupore dhe bukurinë e saj natyrale, duke shkëlqyer si gjithmonë./Kosovarja/

TË NGJAJSHME

Gratë hezitojnë të kontrollohen për kancer të gjirit, shkak pandemia

mergata.eu

Selimi: Pandemia ka ndikuar edhe në qasjen fizike në drejtësi

mergata.eu

Pas Fitores të madhe, Biden vjen me një lajm të madh për Shqiptarët

mergata.eu