fbpx
Mergata News
Lajme

A është sulmuar nga shoferi i Melihate Tërmkollit, Tomë Gashi sqaron gjithҫka

a-eshte-sulmuar-nga-shoferi-i-melihate-termkollit,-tome-gashi-sqaron-gjithҫka

Tomë Gashi tregon se a është sulmuar nga shoferi i Tërmkollit.

Avokati kosovar, Tomë Gashi, ka demantuar raportimet për kinse sulmin ndaj tij nga shoferi i Melihate Termkollit pas një debati të nxehtë në Televizioni Publik. Ai prerë ka thënë se s’ka asgjë të vërtetë.

“Jo nuk është e vërtetë”, ka thënë Tomë Gashi.

Ky raportim në mediat vendore ka ardhur pas një debati të nxehtë mes Tomë Gashit dhe Termkollit në Televizionin Publik.

Derisa anëtarja e LDK-së fliste për Vetëvendosjen dhe qeverisjen e saj pas 6 tetorit, Gashi vazhdonte të ndërhynte duke thënë se Kosova s’ka nevojë të dialogojë me Serbinë dhe se pavarësia e Kosovës është vulosur edhe me vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë.

TË NGJAJSHME

Votohet projektligji për financimin e partive politike

mergata.eu

Shërohen 62 pacientë nga Covid-19 në vendin tonë

mergata.eu

Nuk respektuan masat, dënohen afër 1 mijë qytetarë gjatë 24 orëve të fundit

mergata.eu