fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

A e keni parë nusen e Goldit me barkun e fryrë? Kaq shumë e ka shëndoshur shtatzania atë

a-e-keni-pare-nusen-e-goldit-me-barkun-e-fryre?-kaq-shume-e-ka-shendoshur-shtatzania-ate

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ende është shfaqur me barkun e fryrë, por në foton e fundit me Goldin shihet se shtatzania e ka shëndoshur shumë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Piktori shqiptar pasqyron punën e tij në Gjermani

mergata.eu

Me këtë veprim, a po e rrezikon shtatzëninë Sara?

mergata.eu

A e keni parë nusen e Goldit me barkune fryrë? Kaq shumë e ka shëndoshur shtatzania atë

mergata.eu